Rezidence Martinů

zavřít detail
Lokalita:Masarykova čtvrť
Typizace:byty 1+kk - 4+kk, viladomy 4+1

Rezidence Martinů v Masarykově čtvrti nabízí luxusní bydlení v nejatraktivnější části Brna.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
20 2. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
S výhradním zastoupením majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 1+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky.. Byt o CP 50m2 se nachází ve 3. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33,89 m2 Předsíň 4,78 m2 Koupelna s WC 3,71 m2 Lodžie 5,96 m2 Sklep 1,88 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a podlahové vytápění. Po domluvě je možno dovybavit pračkou. V předsíni je vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači za příplatek 1.500,-/měsíc. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
A11 1. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní byt o velikosti 1+kk nacházející se v luxusní novostavbě ve velmi lukrativní lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt o CP 50m2 se nachází ve 2. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33,89 m2 Předsíň 4,78 m2 Koupelna s WC 3,71 m2 Lodžie 5,96 m2 Sklep 1,88 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou zn. Oresi s vestavnými spotřebiči (sklo-keramická varná deska a trouba zn. Miele, digestoř zn. Franke, myčka a lednička zn. Electrolux, mikrovlnná trouba zn. Miele) a jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací rohovou sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a podlahové vytápění. Po domluvě je možno dovybavit pračkou. V předsíni je vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači za příplatek 1.000,-/měsíc. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K nastěhování ihned. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
17 2. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
S výhradním zastoupením majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 1+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky.. Byt o CP 50m2 se nachází ve 3. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33,89 m2 Předsíň 4,78 m2 Koupelna s WC 3,71 m2 Lodžie 5,96 m2 Sklep 1,88 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a podlahové vytápění. Po domluvě je možno dovybavit pračkou. V předsíni je vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
26 4. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 1+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt o CP 46 m2 se nachází ve 4. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33,89 m2 Předsíň 4,78 m2 Koupelna s WC 3,71 m2 Lodžie 5,96 m2 Sklep 1,88 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a podlahové vytápění. Po domluvě je možno dovybavit pračkou. V předsíni je vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
8 2. patro byt 1+kk ne zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nadstandardní luxusní byt o velikosti 1+kk nacházející se ve vyhledávané lokalitě Brno - Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Novostavba Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Zařízený byt o celkové ploše 46 m2 se nachází ve 2. NP a jeho předností je prostorná lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Vhodné pro max. 2 osoby. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, mikrovlnná trouba a myčka), lednicí s mrazničkou a jídelním stolem se židlemi. Kuchyňský kout je od obývací části (34 m2) oddělený skleněnou designovou stěnou. Obývací část je zařízena koženou sedací soupravou, designovým konferenčním stolkem, TV stolkem s televizorem a dvojlůžkem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii (6 m2) s pěkným výhledem a s dostatkem soukromí pro relaxaci. Lodžie je vybavena zahradním nábytkem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, otopným žebříkem, pračkou a toaletou. Předsíň (4,78 m2) je opatřena vestavnou skříní se spoustou úložného prostoru. Okna jsou opatřena vnějšími závěsy, které regulují přirozené světlo v interiéru a zajišťují příjemnou teplotu v bytě. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Provedení domu i bytu je nadstandardní - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání, atd. Možnost připojení k TV. Připojení k internetu je v ceně služeb. K bytu náleží sklep o velikosti 3,33 m2. Garážového parkovacího stání za příplatek 2.500,- Kč měsíčně. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, kavárny, supermarket, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les, v okolí potřebné a nezbytné instituce a služby. Zastávka MHD cca 2 min. s výbornou dostupností do samotného centra Brna K dispozici ihned nebo po dohodě. Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídku této nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním. Štítek energetické náročnosti budovy: "B" - úsporná.
aktivní
29 4. patro byt 1+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 1+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt o CP 46 m2 se nachází ve 4. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 33,89 m2 Předsíň 4,78 m2 Koupelna s WC 3,71 m2 Lodžie 5,96 m2 Sklep 1,88 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a podlahové vytápění. Po domluvě je možno dovybavit pračkou. V předsíni je vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
21 3. patro byt 2+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 2+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt o CP 94 m2 se nachází ve 4. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,62 m2 Ložnice 19,36 m2 Předsíň 13,68 m2 Koupelna 4,17 m2 Toaleta 1,26 m2 Lodžie 10,82 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je vana, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Součástí bytu je velká prostorná šatna se spoustou úložného prostoru a technická místnost. Možnost pronájmu garážového parkovacího stání v zakladači za příplatek. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K dispozici od 1.1.2016. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
2 3. patro byt 2+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 zobrazit
V zastoupenpí majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nadstandardní luxusní byt 2+kk nacházející se v mimořádné novostavbě ve vyhledávané lokalitě Masarykova čtvrť na ul. Bohuslava Martinů. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt o CP 65m2 se nachází ve 4. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Výměry místností: Obývací pokoj s kuchyňským koutem 23,62 m2 Ložnice 19,36 m2 Předsíň 13,68 m2 Koupelna 4,17 m2 Toaleta 1,26 m2 Lodžie 10,82 m2 Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou s televizorem. Z pokoje je vstup na prostornou lodžii s pěkným výhledem. V koupelně je vana, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Součástí bytu je velká prostorná šatna se spoustou úložného prostoru. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači za příplatek 1.500,-/měsíc. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
15 2. patro byt 3+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodbému pronájmu nadstandardní, luxusní byt o dispozici 3+kk s CP 121,65 m2, s velmi pěknou lodžií a sklepem 2,45 m2, vjedné z nejžádanějších lokalit Masarykova čtvrť. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt se nachází ve 2. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Projekt byl navržen renomovanými architekty. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. V koupelně je vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Po domluvě s majitelem je možné byt dozařídit. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K nastěhování 09/2015. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
18 2. patro byt 3+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodbému pronájemu nadstandardní, luxusní byt o dispozici 3+kk s CP 121,65 m2, s velmi pěknou lodžií a sklepem 2,45 m2 ve velmi lukrativní lokalitě – Masarykova čtvrť. Rezidence Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt se nachází ve 2. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Projekt byl navržen renomovanými architekty. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. V koupelně je vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Byt je klimatizován a vytápěn centrálním plynovým kotlem. Po domluvě s majitelem je možné byt dozařídit. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači za příplatek 1.500,-/měsíc. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K nastěhování ihned. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
4. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodbému pronájmu nadstandardní, luxusní byt o dispozici 3+kk s CP 121,06 m2, s velmi pěknou lodžií 10,82 m2 a sklepem v žádané lokalitě Brno – Masarykova čtvrť. Rezidence Bohuslava Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt se nachází v 5. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Projekt domu byl navržen renomovanými architekty. Byt je nabízený zařízený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, vše značka Whirpool (sklokeramická varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, lednice+mrazák). Obývací část je vybavena jídelním stolem s židlemi, sektorovým nábytkem, poličkami, konferenčním stolkem, pracovním stolem, sedací soupravou. Ložnice je vybavená dvojlůžkem a sektorovým nábytkem, další ložnice je vybavena vestavěnou skříní a sedačkou. Součástí bytu je šatna s policovým systémem a technická místnost. V koupelně je vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Byt je klimatizován a vytápění je řešeno přes centrální plynovou kotelnu v domě. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K dispozici ihned. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem. Doporučujeme.
pronajatý
4. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodbému pronájmu nadstandardní, luxusní byt o dispozici 3+kk s CP 121,06 m2, s velmi pěknou lodžií 10,82 m2 a sklepem v žádané lokalitě Brno – Masarykova čtvrť. Rezidence Bohuslava Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt se nachází v 5. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Projekt domu byl navržen renomovanými architekty. Byt je nabízený zařízený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, vše značka Whirpool (sklokeramická varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, lednice+mrazák). Obývací část je vybavena jídelním stolem s židlemi, sektorovým nábytkem, poličkami, konferenčním stolkem, pracovním stolem, sedací soupravou. Ložnice je vybavená dvojlůžkem a sektorovým nábytkem, další ložnice je vybavena vestavěnou skříní a sedačkou. Součástí bytu je šatna s policovým systémem a technická místnost. V koupelně je vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Byt je klimatizován a vytápění je řešeno přes centrální plynovou kotelnu v domě. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. K dispozici ihned. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem. Doporučujeme.
pronajatý
A28 3. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodbému pronájmu nadstandardní, luxusní byt o dispozici 3+kk s CP 121,06 m2, s velmi pěknou lodžií 10,82 m2 a sklepem v žádané lokalitě Brno – Masarykova čtvrť. Rezidence Bohuslava Martinů je umístěna v jihozápadním svahu nad údolím řeky Svratky. Byt se nachází v 4. NP a jeho předností je lodžie s výhledem na Pisárecké údolí. Nadstandardní provedení domu i bytu - mramorové podlahy společných prostor, hliníkovo-dřevěná okna s trojskly, Bisaza skleněná mozaika v koupelně, dřevěné dubové podlahy v bytě, automatická protivětrová čidla na venkovních žaluziích, vytápění přístupových lávek proti promrzání atd. Projekt domu byl navržen renomovanými architekty. Byt je nabízený zařízený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, vše značka Whirpool (sklokeramická varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, lednice+mrazák). Obývací část je vybavena jídelním stolem s židlemi, sektorovým nábytkem, poličkami, konferenčním stolkem, pracovním stolem, sedací soupravou. Ložnice je vybavená dvojlůžkem a sektorovým nábytkem, další ložnice je vybavena vestavěnou skříní a sedačkou. Součástí bytu je šatna s policovým systémem a technická místnost. V koupelně je vana, sprchový kout, bidet, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta je samostatná. Byt je klimatizován a vytápění je řešeno přes centrální plynovou kotelnu v domě. K bytu náleží sklep a je možnost garážového parkovacího stání v zakladači. Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, lékárna, plavecký bazén a koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, Wilsonův les atd. Klidná lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty. Nutno vidět. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem. Doporučujeme.
pronajatý

Podrobné informace

V Brně nenajdete lepší lokalitu - vhodně umístěná, chytře rozvržená a s důstojnou historií. Právě zde vždy bydlely elity města. Novostavba nabízí celkem 48 luxusních bytů.
49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915