Novostavba Sochorova

zavřít detail
Lokalita:Brno - Žabovřesky
Typizace:1+KK až 4+KK

Novostavba na ul. Sochorova se nachází v krásné a klidné lokalitě Brno - Žabovřesky. Tato novostavba je vhodná pro zájemce, kteří upřednostňují bydlení v klidnější lokalitě, která je zároveň dobře dostupná do centra.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
3 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk a garážového stání v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází ve 2. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí částečně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, digestoř). V prostorné vstupní hale a ložnici se nacházejí vestavěné šatní skříně. Jinak je byt nezařízený. Z obývací části je vstup na balkon. V koupelně je vana a umyvadlo a přípojka na pračku. Možnost připojení internetu. K pronájmu patří garážové stání a sklep. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) Výhoda prvního nájemníka! K dispozici od 1.6.2015, prohlídky po domluvě s makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
324 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk a garážového stání v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází ve 2. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí částečně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, digestoř). V prostorné vstupní hale a ložnici se nacházejí vestavěné šatní skříně. Jinak je byt nezařízený. Z obývací části je vstup na balkon. V koupelně je vana a umyvadlo a přípojka na pračku. Možnost připojení internetu. K pronájmu patří garážové stání a sklep. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) Výhoda prvního nájemníka! K dispozici od ihned, prohlídky po domluvě s makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
4. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk, v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází ve 4. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelním stolem s židlemi. Obývací část je zařízena obývací stěnou, sedací soupravou a konferenčním stolkem. Z obývací části je vstup na balkon. Ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. V prostorné vstupní hale se nachází botníková stěna a prostorná šatní skříň. Internet kabel + wifi. K pronájmu patří sklep. Možnost pronájmu garážového stání za příplatek. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) Výhoda prvního nájemníka! K dispozici ihned, prohlídky po domluvě s makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
354 4. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk, v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází ve 4. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelním stolem s židlemi. Obývací část je zařízena obývací stěnou, sedací soupravou a konferenčním stolkem. Z obývací části je vstup na balkon. Ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. V prostorné vstupní hale se nachází botníková stěna a prostorná šatní skříň. Internet kabel + wifi. K pronájmu patří sklep. Možnost pronájmu garážového stání za příplatek. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
509 5. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 2+kk s balkonem nacházející se v lokalitě Brno - Žabovřesky na ul. Sochorova. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s dobrou dostupností do centra města. Byt o CP 56 m2 se nachází v 5. patře cihlové novostavby s výtahem. Bydlení hotelového typu, byt je kompletně moderně zařízený s prostornou šatnou a balkonem s posezením. Byt je zabezpečený vysoce bezpečnostním zámkem. Kuchyně: vestavěné spotřebiče Miele - myčka, sklo-keramická varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, žehlička a kompletní sada nádobí. V obývacím pokoji nová plazmová televize zn. Samsung, rohová sedací souprava s konferenčním stolkem, jídelní stůl se židlemi a psací stůl. Pokoj je vybavený manželskou postelí se zdravotní matrací a lůžkovinami. Koupelna: vana, umyvadlo, toaleta a pračka zn. Candy. Možnost připojení internetu a kabelové televize samozřejmostí (UPC). Možnost garážového stání za příplatek. Vhodné pro jednotlivce. Byt je zcela nekuřácký. K nastěhování od 1.3.2017. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
344 5. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk, v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází v 5. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelním stolem s židlemi. Obývací část je zařízena obývací stěnou, sedací soupravou a konferenčním stolkem a TV. Z obývací části je vstup do prostorné lodžie Ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. V prostorné vstupní hale se nachází botníková stěna a prostorná šatní skříň. Internet kabel + wifi. K pronájmu patří sklep. Dále pak garážového stání za příplatek 1.500,- Kč. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) K dispozici od 1.6.2016. Prohlídky po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
3178/209 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v novostavbě na ulici Sochorova v Brně - Žabovřeskách. Jedná se o byt v cihlové novostavbě bytového domu s výtahem, součástí bytu je balkon a sklep. Byt je nabízený zařízený - kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů (lednice, trouba, sklokeramická deska), stůl a dvě židle. V koupelně je sprchový kout a pračka. V ložnici je manželská postel a vestavěná skříň. V chodbě je botník. Z kuchyně se vchází na balkon. Byt je slunný s velkými okny, topení je na vlastní kotel. V blízkosti je tramvajová a autobusová zastávka, supermarket, restaurace, lékaři, bankomat. Elektrickou energii si nájemce přepisuje na sebe. K dispozici 04/2017. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s makléřem. Doporučujeme. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
pronajatý
346 5. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk, v Rezidenci Sochorova, Brno - Žabovřesky. Byt se nachází v 5. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (sklo - keramická deska, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelním stolem s židlemi. Obývací část je zařízena obývací stěnou, sedací soupravou a konferenčním stolkem a TV. Z obývací části je vstup do prostorné lodžie Ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. V prostorné vstupní hale se nachází botníková stěna a prostorná šatní skříň. Internet kabel + wifi. K pronájmu patří sklep. Dále pak garážového stání za příplatek 1.500,- Kč. Rezidence Sochorova se nachází v blízkosti všech důležitých zastávek MHD do centra Brna. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a veškeré služby občanské vybavenosti (supermarket Billa, restaurace, bankomaty apod.) Prohlídky po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
1 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt v novostavbě na ulici Sochorova v Brně Žabovřeskách. Byt je zařízený částečně. Kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů, lednice, trouba, sklokeramická deska, stůl a dvě židle. V koupelně je sprchový kout a pračka. V ložnici je manželská postel a vestavěná skříň. V chodbě je botník. Z kuchyně se vchází na balkon. Byt je slunný s velkými okny, topení je na vlastní kotel. V blízkosti je tramvajová a autobusová zastávka, supermarket, restaurace. K bytu patří parkovací stání v garážích pod domem. Elektrickou energii si nájemce přepisuje na sebe. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s makléřem. K dispozici 03/2014. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
2 5 byt 2+kk 56 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s balkonem v cihlové novostavbě s výtahem. Pronájem se nachází v klidné, vyhledávané čtvrti s dobrou dostupnosti do centra. Byt je kompletně moderně zařízený, vybavení bytu viz. foto. Pokoje mají samostatné vchody. Kuchyně: vestavěné spotřebiče Miele - myčka, varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, žehlička. Koupelna: vana, umyvadlo, wc. Možnost připojení na internet. K pronájmu patří sklep. Možnost garážového stání v hodnotě 1.500,- Kč není podmínkou. Možnost zajištění úklidové služby. Vratná kauce pro majitele bytu - 1 nájem. K dispozici od 1.1.2012, prohlídky po domluvě s makléřem.
pronajatý

Podrobné informace

Příjemné bydlení v 5-ti podlažním domě na ul. Sochorova vám nabízí bytové jednotky o velikostech 1+kk4+kk s balkóny či stále žádanější terasou.

Všechny byty mají v koupelnách moderní obklady a dlažby. Obytné prostory mají plovoucí podlahu z masívu, ostatní plochu však tvoří dlažby.

Atraktivitu nabízených bytů zvyšuje vyhledávaná lokalita, která se vyznačuje dobrou dostupností do centra (5 min), ale na druhé straně blízkostí rekreačních aktivit (cyklostezky, přehrada, Wilsonův les atd.).

Tato novostavba je vhodná pro zájemce, kteří upřednostňují bydlení v klidnější lokalitě, která je zároveň dobře dostupná do centra.


49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915