Komplex Optátova

zavřít detail
Lokalita:Brno - Jundrov
Typizace:1+kk až 3+kk

Jundrov poskytuje jak kvalitní přírodní prostředí, blízkost infrastruktury, dobré dopravní spojení i zázemí moravské metropole. Z hlediska současných preferencí zájemců o nové bydlení patří tento typ lokalit jednoznačně mezi nejoblíbenější.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
2 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt 2+kk (64 m2) v cihlové novostavbě včetně parkovacího stání v ceně na ulici Optátova v Jundrově. Byt má velmi prostorný balkon s krásným výhledem orientovaný na jiho-východ. Nabízený byt je částečně zařízený. Pokoje mají samostatné vchody. Šatna v bytě poskytuje solidní úložný prostor. Moderní kuchyňská linka ( myčka, lednice s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba) Nová koupelna: vana, umyvadlo, wc - samostatně. K pronájmu patří parkovací stání a sklepní cihlová kóje (4m2). Možnost připojení k internetu a kabelové televizi. Zastávka MHD (autobusy č. 52; 67; 88 a 89) je necelých 150 m od domu. Občanská vybavenost (mateřské školky, základní škola,lékárna, potraviny) v docházkové chůzi. Cyklostesky, tenisové kurty, volejbalové hřiště vše v blízkosti domu. Brněnská přehrada cca 5 min autem. Aktuální fotografie budou doplněny po vystěhování stávajících nájemníků, děkujeme za pochopení. Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou společností. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat uvedeného makléře. Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
pronajatý
1 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt 2+kk, podlahová plocha 66 m2, v cihlové novostavbě domu na ulici Optátova v Brně - Jundrově. Byt má velmi prostorný balkon s krásným výhledem do přilehlé zeleně. Byt majitelé nabízí jako kompletně zařízený. Pokoje mají samostatné vchody. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou (myčka, lednice s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba). Obývací část bytu je vybavena obýv. stěnou, TV, pohovkou, jídelním stolem s židlemi, pracovním stolem s pracovní židlí. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou terasu s výhledem na řeku. Ložnice je vybavena velkou skříní, komodou a dvěma lůžky. V předsíni je věšáková stěna a botník. V koupelně je vana s umyvadlem, koupelna je dále vybavena pračkou. Toaleta je samostatná. K pronájmu patří parkovací stání v podzemních garážích a sklepní zděná kóje (cca 4m2). Možnost připojení k internetu a kabelové televizi. Zastávka MHD (autobusy č. 52; 67; 88 a 89) je necelých 150 m od domu. Občanská vybavenost (mateřské školky, základní škola,lékárna, potraviny) v docházkové chůzi. Cyklostesky, tenisové kurty, volejbalové hřiště vše v blízkosti domu. Brněnská přehrada cca 5 min autem. Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou společností. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.
pronajatý
5 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s balkonem 8 m2 v novostavbě. Žádaná lokalita, Brno - Jundrov, ul. Lelkova, do centra 10 min autem. Byt má novou, velmi moderní kuchyňskou linku: myčka, lednička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, atd. Koupelna: vana, pračka. Podlahy: plovoucí, dlažba. K bytu patří sklep 4 m2. Možnost připojení k internetu - ano. K nastěhování ihned. Prohlídky možné kdykoliv.
pronajatý
20 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt 2+kk, podlahová plocha 66 m2, v cihlové novostavbě domu na ulici Optátova v Brně - Jundrově. Byt má velmi prostorný balkon s krásným výhledem do přilehlé zeleně. Byt majitelé nabízí jako kompletně zařízený. Pokoje mají samostatné vchody. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou (myčka, lednice s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, digestoř a mikrovlnná trouba). Obývací část bytu je vybavena obývací stěnou, konferenčním stolkem. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou terasu s výhledem na řeku. Ložnice je vybavena velkou skříní a komodou. V předsíni je věšáková stěna a botník. V koupelně je vana s umyvadlem, koupelna je dále vybavena pračkou. Toaleta je samostatná. K pronájmu patří parkovací stání v podzemních garážích a sklepní zděná kóje (cca 4m2). Možnost připojení k internetu a kabelové televizi. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Zastávka MHD (autobusy č. 52; 67; 88 a 89) je necelých 150 m od domu. Občanská vybavenost (mateřské školky, základní škola,lékárna, potraviny) v docházkové chůzi. Cyklostesky, tenisové kurty, volejbalové hřiště vše v blízkosti domu. Brněnská přehrada cca 5 min autem. Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou společností. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.
pronajatý
16 2. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 2+kk nacházející se v žádané a klidné lokalitě Brno - Jundrov na ul. Lelkova. Byt o CP 55 m2 s balkonem (8 m2) se nachází ve 2. patře cihlové novostavby bez výtahu. Byt je nabízen jako nezařízený. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou vč. spotřebičů (sklo-keramická varná deska, trouba, digestoř, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem). Pokoje jsou nezařízené. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. K pronájmu bytu náleží sklep. Možnost připojení internetu a kabelové televize. K nastěhování ihned. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
7 3. patro byt 3+kk terasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu krásný a prostorný bytu 3+kk v cihlové novostavbě bez výtahu na ulici Optátova v Jundrově. Byt má dvě veliké terasy (57m2 a57m2) s krásným výhledem. Byt je částečně zařízený a pokoje v bytě mají samostatné vchody. Kuchyně: lednička, pračka, sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka. Nová koupelna: vana, umyvadlo, wc. K pronájmu patří garážové stání a sklepní cihlová kóje. V blízkosti bytu je zastávka MHD cca 2 min. chůze, v blízkosti jsou tenisové kurty, kino, obchody, restaurace apod. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. K dispozici dle dohody, prohlídky dle dohody.
pronajatý
15 1. patro byt 3+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk s balkonem (13 m2) a šatnou v cihlovém novostavbě s výtahem. Pronájem se nachází v žádané a klidné čtvrti v blízkosti lesů s dobrou dostupností do centra cca 15 minut. K pronájmu bytu patří sklep a parkovací místo ´před domem. Byt je částečně zařízený, vybavení bytu viz. foto. Pokoje mají samostatné vchody. Kuchyně: vestavěné spotřebiče - myčka, varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, pračka. Koupelna: vana, umyvadlo, wc. Možnost připojení na internet. K dispozici ihned - prohlídky po domluvě.
pronajatý
4 1. patro byt 3+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk s balkonem (13 m2) a šatnou v cihlové novostavbě s výtahem. Pronájem se nachází v žádané klidné čtvrti v blízkosti lesů s dobrou dostupností do centra. K pronájmu bytu patří sklep a parkovací místo. Byt je částečně zařízený, vybavení bytu viz. foto. Pokoje mají samostatné vchody. Kuchyně: vestavěné spotřebiče - myčka, varná deska, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, pračka. Koupelna: vana, umyvadlo, toaleta samostatně. Možnost připojení na internet. K dispozici ihned.
pronajatý
6 2 byt 2+kk 63 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s balkonem 8 m2. Cihla, novostavba! Žádaná lokalita! Brno - Jundrov, ul. Lelkova, do centra 10 min autem. Byt má novou, velmi moderní kuchyňskou linku: myčka, lednička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, atd. Koupelna: vana, pračka. Podlahy: plovoucí, dlažba. Z bytu je krásný výhled na lesy. K bytu patří sklep 4 m2. Možnost připojení k internetu - ano. K nastěhování ihned! Prohlídky možné kdykoliv.
pronajatý
3 3 byt 3+kk 80 ne zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt v novostavbě 3+kk v osobním vlastnictví o CP 88 m2. Byt je v třetím patře. Ideální nabídka pro klienty, kteří hledají bydlení v klidné lokalitě, s dobrou dostupností, v bezprostřední blízkosti přírody. Dostupnost do centra Brna je10 min., velmi dobrá občanská vybavenost,obchody, školka a restaurace. Jedná se o byt v cihlové novostavbě, s dvěma balkony o velikosti 12,9 m2. Je v nadstandardním provedení plovoucí podlahy, obklady, vše velmi vkusně zařízeno. K bytu náleží garážové stání v domě a sklepní kóje. Měsíční náklady na bydlení jsou 2.500,- Kč. Prohlídky po domluvě s makléřem.
pronajatý

Podrobné informace

K pronájmu vám nabízíme byty o velikosti 1+kk - 3+kk, s balkóny a terasami.

Velikost bytů od 40 m2 - 150 m2. Celý komplex je řešen jako třípodlažní bez výtahu.

Jundrov je obklopen z jedné strany rekreačními lesy, kde se nachází velké množství stezek vyzývající k procházkám, z druhé strany pak řekou Svratkou, podél níž vede cyklostezka k Brněnské přehradě - veškerá občanská vybavenost, tj. mateřská školka, základní škola, obchodní středisko, pošta, kino, restaurace, tenisové kurty, dětská hřiště atd.

V nedaleké městské části Brno – Bohunice pak naleznete velké obchodní středisko Campus Square.

Dopravní dostupnost je velmi dobrá do středu města i na dálnici. V rámci městské hromadné dopravy můžete využít autobus č. 67, popř. trolejbusové spoje na ul. Veslařská.

Cesta do centra Brna pak trvá cca 10 min.

49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915