Byty Masarykova II

zavřít detail
Lokalita:Brno - Centrum
Typizace:1+kk až 3+kk

Jestli hledáte moderní bydlení v centru Brna a nevadí Vám bydlet na pěší zóně na ulici Masarykova je Rezidence Masarykova právě pro Vás.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
5.4 5. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nadstandardně zařízený byt o dispozici 2+kk v samotném srdci Brna na prestižní adrese na ulici Masarykova s internetem v ceně nájmu. Jedná se o byt (48,6 m2) v pátém patře cihlového domu s výtahem. Byt se nabízí jako zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, obývákovou stěnou, konferenčním stolkem, jídelním stolem se 4 židlemi. Ložnice je zařízena postelí s matracemi a rošty a nočními stolkami. Koupelna je vybavena vanou, umyvedlem, otopným žebříkem a pračkou. Toaleta je samostatně. V bytě je také šatna s úložnými regály. Internet je v ceně nájmu. Možnost parkování poblíž na ulici Novobranská za poplatek. Perfektní občanská vybavenost: zstávky MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, bankomaty, lékárny, kino, divadlo, vše v těsné blízkosti domu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
4.3 4. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený prostorný byt 2+kk na ulici Masarykově v samotném centru města s výtahem a internetem v ceně. Byt (61,9 m2) po kompletní rekonstrukci se nabízí ve 4. patře s výtahem. Nabízí se jako zařízený. Kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou se spotřebiči: lednice, mrazák, myčka, varná deska, odsavač, pečicí trouba, parní trouba, jídelní stůl a čtyři židle. V obývací části je potom TV stěna, pohovka a konferenčí stolek. V ložnici se nachází dvoulůžko s rošty a matracemi, noční stolky a vestavěné skříně. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem, otopným žebříkem a pračkou. V bytě je také prostorná šatna s úložnými regály. V chodbě s věšákovou stěnou a botníkem je pak další vestavěná skříně. Vysokorychlostní internet je zahrnut v ceně včetně satelitní televize. Kompletní občanská vybavenost v těsné blízkosti domu. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
6.8 6. patro byt 2+kk ne zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný, zařízený, mezonetový byt o velikosti 2+kk v centru města na ul. Masarykova s klimatizací a šatnou. Byt o celkové ploše 83,5 m2 se nachází v 6. patře cihlového domu s výtahem. Byt je nabízen jako kompletně zařízený. Vybavení bytu je v nadstandardním provedení. Kuchyňská část: kuchyňská linka na míru včetně vestavěných spotřebičů (varná deska, trouba, digestoř, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba) a jídelním stolem se čtyřmi židlemi. Obývací část: rozkládací sedačka, konferenční stolek a obýváková stěna. Ložnice: manželská postel s matracemi a nočními stolky. Z tohoto pokoje je vstup do samostatné vestavěné šatny. Klimatizační jednotka je umístěna jak v obývacím pokoji tak ložnici. V koupelně ve spodním patře je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. V mezonetu se nachází samostatná toaleta, kde je umístěna také pračka. Vysokorychlostní internet je zahrnut v ceně včetně satelitní televize. Možnost pronájmu parkovacího místa v zakladači v blízkosti domu. Kompletní občanská vybavenost v těsné blízkosti domu. Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídku této nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
4.5 4. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nadstandardní byt o velikosti 2+kk na ulici Masarykova v samém srdci města Brna. Byt (38,5 m2) se nachází v 4. patře cihlového domu s výtahem. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena novou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči: varná deska, elektrická trouba, odsavač par, lednice s mrazákem, mikrovlnka, myčka nádobí a dále jídelním stolem s žídlemi. V obývací části je TV stolek s TV a konferenčí stolek. V ložnici potom dvoulůžko s matracemi a rošty a komoda. Koupelna má sprchový kout, otopný žebřík, umyvadlo a toaletu. V bytě je také šatna s úložnými prostory a pračkou. Internet je již zahrnut v ceně. Možnost parkování v dochozí vzdálenosti za poplatek. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti bytového domu - zastávka MHD před domem, restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta, nákupní galerie Velký Špalíček, divadlo Reduta, Husa na provázku, Zelný trh. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
6.7 5. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený, mezonetový byt o velikosti 2+kk na ulici Masarykova v samém srdci města Brna se šatnou, internetem a TV již v ceně nájmu. Byt (82,2 m2) se nachází v 6. patře cihlového domu s výtahem. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči: varná deska, elektrická trouba, odsavač par, lednice s mrazákem, mikrovlnka, myčka nádobí a dále jídelním stolem s židlemi. V obývací části je TV stolek s TV a konferenčí stolek, pohovka a křesílka. V ložnici potom dvoulůžko s matracemi a rošty a komoda. Koupelna má sprchový kout, otopný žebřík, umyvadlo a toaletu. V bytě je také šatna s úložnými prostory a pračkou. Internet je již zahrnut v ceně. Možnost parkování v dochozí vzdálenosti za poplatek. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti bytového domu - zastávka MHD před domem, restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta, nákupní galerie Velký Špalíček, divadlo Reduta, Husa na provázku, Zelný trh. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
5.5 5. patro byt 2+kk ne zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nadstandardní byt o velikosti 2+kk na ulici Masarykova v samém srdci města Brna. Byt (38,5 m2) se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je vybavena novou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči: varná deska, elektrická trouba, odsavač par, lednice s mrazákem, mikrovlnka, myčka nádobí a dále jídelním stolem s dvěma židlemi. V obývací části je TV stolek, pohovka a konferenční stolek. V ložnici potom dvoulůžko s matracemi, noční stolky a velká vestavěná šatní skříň. Koupelna má sprchový kout, otopný žebřík, umyvadlo a toaletu. V bytě je také šatna s úložnými prostory a pračkou. Internet je již zahrnut v ceně. Možnost parkování v dochozí vzdálenosti za poplatek. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti bytového domu - zastávka MHD před domem, restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta, nákupní galerie Velký Špalíček, divadlo Reduta, Husa na provázku, Zelný trh. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
3.4 3. patro byt 2+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 2+kk v srdci Brna na prestižní adrese na ul. Masarykova. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v 3. patře cihlového domu s výtahem. Byt je nabízen jako zařízený: kuchyňská linka se spotřebiči, lednička, pračka, skříně, dvoulůžko s matracemi, konferenční stolek, sedačka, TV stolek, jídelní stůl a židle. V bytě je také komora. Vysokorychlostní internet je již v ceně pronájmu. Kompletní občanská vybavenost a dopravní dostupnost v těsné blízkosti domu - vč. zastávky MHD, prodejny potravin, kaváren, restaurací a mnoho a mnoho dalšího. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídku této nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
3.1 3. patro byt 3+kk balkon zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 3+kk na ul. Masarykova, v samém srdci města Brna. Byt s balkónem o CP 66 m2 se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem. Byt je nabízen jako zařízený. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven kuchyňskou linkou vč. spotřebičů (sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř), jídelním stolem, sedačkou, obývákovou stěnou, LCD TV. Ložnice jsou vybaveny manželskou postelí s rošty a matracemi. Z ložnice je vstup do prostorné šatny, která je vybavena policovými díly. Pokoje mají samostatné vchody. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je samostatně. Byt je po kompletní rekonstrukci včetně podlah a oken. Satelitní signál a internetové připojení v ceně pronájmu. Byt lze pronajmout i jako kancelářské studio. Lze uplatnit do nákladů. Vhodné např. pro firemní zaměstnance, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra Brna. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta atd. K nastěhování ihned. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
6.4 6. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního bytu 3+kk v srdci Brna na prestižní adrese, v blízkosti náměstí Svobody, moderně zařízeného se šatnou a klimatizací. Luxusní byt o celkové ploše 62,93 m2 se nachází v 6. patře cihlové budovy s výtahem. Byt je moderně zařízený. Vybaven je moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči (varná deska, pečící trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí, pračka, jídelní stůl), vestavěnými skříněmi, postelí s rošty a matracemi, obývací stěnou a světly. V bytě je klimatizace. Možnost dovybavení dle přání klienta. V ceně nájmu je již internet a satelitní televize. Možnost parkování v blízkosti domu v zakladači. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bytového komplexu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta, divadla, zelný trh ad. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
pronajatý
6.1 6. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního mezonetového bytu 3+kk v srdci Brna na prestižní adrese, v blízkosti náměstí Svobody. Luxusní byt o celkové ploše 121,33 m2 se nachází v 6. patře cihlové budovy s výtahem. Byt se nabízí jako zařízený. Vybaven je moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči (varná deska, pečící trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí, pračka, jídelní stůl), vestavěnými skříněmi, postelí s rošty a matracemi, obývací stěnou a světly. V bytě je klimatizace. Vysokorychlostní internet je již v ceně nájmu. Možnost parkování v blízkosti domu v zakladači. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bytového komplexu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta, divadla, zelný trh ad. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
pronajatý
3.2 3. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního bytu 3+kk po kompletní rekonstrukci v srdci Brna na prestižní adrese, v blízkosti náměstí Svobody. Byt o celkové ploše 86 m2 se nachází ve 3. patře cihlové budovy s výtahem. Vhodné např. pro firemní zaměstnance, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra Brna. Vybavení bytu: nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, jídelní stůl + 4 židle, obýváková sestava, sedačka, koupelna s vanou i sprchou, pračka, samostatné wc, bidet). Ložnice jsou vybaveny dvoulůžky s matracemi a rošty, velká vestavěná skřín, noční stolky. V bytě je prostorná šatna a komora. K nastěhování od 1. 6. 2017. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bytového komplexu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta atd. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
5.1 5. patro byt 3+kk ne zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nadstandardní byt o velikosti 3+kk na ul. Masarykova v samém srdci města města Brna. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Byt o CP 81 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem. Byt je nabízen jako kompletně zařízený. Kuchyňská část je zařízena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči: sklo-keramická deska, el. trouba, digestoř, myčka a jídelní stůl s židlemi. Obývací část vybavena obývací stěnou a sedací soupravou (jiná než na fotce), TV, satelitem a TV stolkem. V bytě se nachází 2 pokoje se samostatnými vstupy. Pokoje jsou zařízené šatní skříní a manželskou postelí s rošty a matracemi. V koupelně je rohová vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je samostatně. Součástí bytu je šatna. Internet je již zahrnut v ceně. Možnost nedalekého parkování za poplatek. Byt lze pronajmout i jako kancelářské studio. Lze uplatnit do nákladů. Vhodné např. pro firemní zaměstnance, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra Brna. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti bytového domu - restaurace, kavárny, obchody, lékárna, bankomaty, pošta atd. K nastěhování ihned. Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídku této nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
67 2 byt 1+kk 26 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu nadstandardní, luxusní byt 1+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Jedná se o velmi luxusní dům s byty k pronájmu v Brně v přímém centru města. Vybavení bytů: moderní kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, trouba, odsávač par, mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí), pračka, vestavěné skříně, postele, obývací stěna, světla, dřevěné dveře a podlahy, žaluzie. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu. Prohlídky možné ihned. Volné ihned.
pronajatý
35 3 byt 3+kk 86 ne zobrazit
K pronájmu nabízíme nadstandardní, luxusní, mezonetový byt 3+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Vybavení bytů: kuchyňská linka se spotřebiči (trouba, odsávač par, chladnička, vestavěné skříně, světla, dřevěné dveře a podlahy. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. Prohlídky možné ihned. Volné ihned. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.
pronajatý
42 4 byt 2+kk 50 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu nadstandardní byt 2+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Jedná se o byt k pronájmu v Brně v přímém centru města. Vybavení bytů: kuchyňská linka se spotřebiči (trouba, odsávač par, chladnička, vestavěné skříně, světla, dřevěné dveře a podlahy. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídky možné ihned. Volné ihned.
pronajatý
55 4 byt 3+kk 86 ne zobrazit
K pronájmu nabízíme nadstandardní, luxusní, mezonetový byt 3+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Vybavení bytů: kuchyňská linka se spotřebiči (trouba, odsávač par, chladnička, vestavěné skříně, světla, dřevěné dveře a podlahy. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. Prohlídky možné ihned. Volné ihned. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.
pronajatý
65 5 byt 2+kk 82 ne zobrazit
K pronájmu nabízíme nadstandardní, luxusní, mezonetový byt 2+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Vybavení bytů: kuchyňská linka se spotřebiči (trouba, odsávač par, chladnička, vestavěné skříně, světla, dřevěné dveře a podlahy. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. Prohlídky možné ihned. Volné ihned. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.
pronajatý
63 5 byt 3+kk 105 ne zobrazit
K pronájmu nabízíme nadstandardní, luxusní, mezonetový byt 3+kk v srdci Brna na prestižní adrese, ul. Masarykova. Jedná se o velmi luxusní dům s byty k pronájmu v Brně v přímém centru města. Vybavení bytů: moderní kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, trouba, odsávač par, mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí), pračka, vestavěné skříně, světla, dřevěné dveře a podlahy, žaluzie. Možnost připojení na internet. Možnost dovybavení dle přání klienta. Prohlídky možné ihned. Volné ihned. MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení, vše v blízkosti domu. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.
pronajatý

Podrobné informace

Pronajímáme zde  nadstandardní, luxusní byty v srdci Brna na prestižní adrese. Jedná se o velmi luxusní dům s 10 byty k pronájmu v Brně v přímém centru města.

Vybavení bytů: moderní kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, trouba, odsávač par, mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí), pračka, vestavěné skříně, postele, obývací stěna, světla, dřevěné dveře a podlahy, podlahové topení v celém bytě, žaluzie.

Na přání klienta lze byt kompletně dovybavit. Parkování lze zajistit na nedalekém Zelném trhu nebo ve Velkém Špalíčku. V blízkosti MHD, nákupní středisko Velký Špalíček, obchody, restaurace, sportovní zařízení.

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruované byty o rozloze 26–110 m2 (1+kk3+kk), většina bytů má balkon.

49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915