Bytový dům Vídeňská

zavřít detail
Lokalita:Brno - Štýřice
Typizace:byty 1+kk - 4+kk

Bytový dům Vídeňská se nachází nedaleko centra Brna mezi ulicí Vídeňskou a Červeným kopcem v blízkosti nemocnice Milosrdných bratří a kancelářského komplexu Spielberk Office Centre.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
31 3. patro byt 2+1 ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový a světlý byt o velikosti 2+1+pracovna ve vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice v bytovém domě Vídeňská. Byt o CP 62,5m2 s lodžií (5,6m2) se nachází ve 3. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt je nabízen jako částečně zařízený. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se sklo-keramickou varnou deskou, troubou, digestoří a ledničkou. Pokoje jsou nezařízené. Vstup na lodžii orientovanou do vnitrobloku je jak z obývacího pokoje tak i z ložnice. V koupelně je vana, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta a přípojka na pračku. Podlahy v bytě: Kuchyně a pokoje - vinylová podlaha. Koupelna - dlažba. K pronájmu bytu patří prostorný sklep (na patře vedle bytu) a vyhrazené garážové parkovací stání. Možnost využití společné kočárkárny v přízemí domu. Možnost připojení internetu a kabelové televize. Vhodné jak pro firemní pracovníky tak i pro rodinu s dítětem. V případě dlouhodobého pronájmu je po dohodě možno byt dovybavit. K nastěhování od 1. 12. 2014. Blízké okolí poskytuje široké možnosti kulturního a sportovního vyžití, školních a zdravotních zařízení, obchodních center i menších obchodů. Dostupnost centra hromadnou dopravou cca 5 minut, dobré a rychlé napojení na městské okruhy a dálniční síť. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.
pronajatý
3. patro byt 3+1 balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový, světlý a bezbariérový byt o velikosti 3+1, ve vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice v bytovém domě Vídeňská. Byt o CP 66,5m2 (lodžie - 5,5m2) se nachází ve 3. patře cihlové novostavby s výtahem. Byt je zařízen nábytkem navrženým bytovým architektem. V kuchyni je nainstalována kuchyňská linka na míru se sklo-keramickou varnou deskou, troubou, digestoří, ledničkou a myčkou. Ložnice je vybavena manželskou postelí a vestavěnou skříní. Obývací pokoj je zařízen sedací soupravou, konferenčním stolkem, obývací stěnou s pracovním koutem a televizí. Vstup na lodžii orientovanou do vnitrobloku je z obývacího pokoje. V koupelně sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík, toaleta, pračka se suškou. K pronájmu bytu patří prostorný sklep a vyhrazené garážové parkovací stání za příplatek. Možnost využití společné kočárkárny v přízemí domu. Možnost připojení internetu a kabelové televize. Ve vnitrobloku domu se nachází relaxační zóna s parkovou úpravou. Vhodné jak pro firemní pracovníky tak i pro rodinu s dítětem. K nastěhování od 1.5.2015. Blízké okolí poskytuje široké možnosti kulturního a sportovního vyžití, školních a zdravotních zařízení, obchodních center i menších obchodů. Dostupnost centra hromadnou dopravou cca 5 minut, dobré a rychlé napojení na městské okruhy a dálniční síť. Možnost zajištění nárazového i pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.
pronajatý
26 5. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 zobrazit
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Světlý moderní byt o celkové ploše 33m2 se nachází ve 5. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený sklo-keramickou varnou deskou, el. troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. V obývací části je vestavěný nábytek. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a přípojka na pračku. V chodbě je vestavěná skříň. Možnost připojení internetu a TV (O2). Skvělá lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, výborná dostupnost centra, zastávka MHD před domem, blízko BVV. K dispozici od 1.7.2017. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
30 2. patro byt 1+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nové studio - apartmán na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Světlý moderní byt o celkové ploše 27,2m2 s balkonem 2,5m2 se nachází ve 2. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a přípojka na pračku. Jinak se byt nabízí nezařízený. K bytu náleží samostatná komora na patře (1,9m2), vedle vchodu do bytu. Možnost připojení internetu a TV (Dial Telecom). Veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace. Výborná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV. K dispozici ihned. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
1 2. patro byt 1+kk balkon 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Byt o celkové ploše 30m2 s balkonem 2,5m2 se nachází ve 2. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a přípojka na pračku. Jinak se byt nabízí nezařízený. K bytu náleží samostatná komora na patře (2,3m2), vedle vchodu do bytu. Možnost připojení internetu a TV (Dial Telecom). Veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, výborná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV. K dispozici ihned. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
34 6. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Byt o celkové ploše 33m2 se nachází v 5. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený varnou deskou, el. troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. V obývací části je obývací stěna a sedací souprava s konferenčním stolkem. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a pračka. V chodbě je vestavěná skříň. Možnost připojení internetu a TV (O2). Skvělá lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, výborná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV, cyklostezka podél řeky Svratky až k Brněnské přehradě.. K dispozici od 1.9.2019. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
2 1. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu studio - apartmán na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Byt o celkové ploše 37m2 s balkonem (4,7m2) se nachází v 1. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. Obývací část není vybavená - po dohodě možné odkoupit vybavení stávajícího nájemce. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a pračka. Prostorná vstupní hala. Byt se jižně orientovaný. Možnost připojení internetu a TV (Dial Telecom). Skvělá lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace. Výborná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV. K dispozici od 15.9.2019. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
35 5. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Světlý moderní byt o celkové ploše 30 m2 se nachází v 5. patře novostavby s výtahem. Kuchyňský kout je vybavený sklo-keramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, myčkou, digestoří a stolem se dvěma židlemi. V obývací části je rozkládací pohovka s konferenčním stolkem a obývací stěna. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a pračka. V chodbě je vestavěná skříň. Možnost připojení internetu a TV (O2). Skvělá lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, výborná dostupnost centra, zastávka MHD před domem, blízko BVV. Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem. V případě zájmu možnost video prohlídky. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním.
pronajatý
27 2. patro byt 1+kk ne zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1+kk s lodžií na ulici Vídeňská, Brno - Štýřice. Světlý moderní byt o celkové ploše 33 m2 se nachází ve 2. patře novostavby s výtahem. Byt se nabízí kompletně zařízený. Kuchyňský kout je vybavený kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem a digestoří. V obývacím prostoru a v chodbě jsou na míru vestavěné skříně, police a TV stěna. Dále je zde rozkládací dvojlůžko, pracovní stůl s židlí a jídelní barový stolek se dvěma židlemi. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout, toaleta a pračka. K bytu náleží samostatná komora na patře, vedle vchodu do bytu. Možnost připojení internetu a TV (Dial Telecom). Výborná lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, Velmi snadná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
pronajatý
4.1 4. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Brně - Štýřicích na ulici Vídeňská. Byt se nachází ve 4. patře novostavby s výtahem. Celková plocha bytu je 60,1m2. Internet od O2 je v ceně pronájmu. Kuchyně je vybavena linkou na míru se spotřebiči (sklo-keramická deska, el. trouba, myčka, lednice s mrazícím boxem). Obývací část a ložnice je bez zařízení. V koupelně je vana, umyvadlo, pračka a toaleta. V bytě je velmi prostorná šatna se skříněmi. Skvělá lokalita, veškerá občanská vybavenost v místě, obchody, kavárny, restaurace, výborná dostupnost centra, zastávka MHD přímo před domem, blízko BVV, cyklostezka podél řeky Svratky až k Brněnské přehradě. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý

Podrobné informace

Bytový dům Vídeňská se nachází nedaleko centra Brna mezi ulicí Vídeňskou a Červeným kopcem v blízkosti nemocnice Milosrdných bratří a kancelářského komplexu Spielberk Office Centre.
49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915