Bytový dům Bayerova

zavřít detail
Lokalita:Brno - Střed
Typizace:1 kk + 3 kk

Bytový dům na ul. Bayerova s moderně zařízenými byty v italském duchu se nachází nedaleko samého centra města.

Zuzana Dočkalová

Zuzana Dočkalová realitní makléřka - mluvící anglicky
mobil: +420 724 777 140
e-mail: zuzana@bravis.cz

kontaktovat makléře
Ikona úkliduDomluvte si s námi pravidelný úklid vašeho bytu nebo domu. Váš Bravis Cleaning (tel. 777 358 949).

Přehled bytů


č. bytu patro typ bytu byt (m2) balkon / terasa foto info
o bytu
stav
4 1. patro byt 1+1 ne 1, 2, 3, 4 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+1 v centru Brna na ulici Bayerova. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. Celková plocha bytu je 32m2. Kuchyně je kompletně vybavena ledničkou, troubou a sporákem . V pokoji je manželská postel a vestavěná skříň. Koupelna je vybavena umyvadlem,toaletou, bidetem, sprchou a pračkou. Možnost připojení na internet. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
7 1. patro byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ul. Bayerova, který se nachází ve dvorním traktu domu. Byt je kompletně vybaven. Sestává z obytného prostoru s kuchyňským koutem, malé manželské postele a koupelny. Vybavení bytu jsou pohovka, jídelní stůl se židlemi, televize a satelit. Kuchyně je kompletně vybavena ledničkou, troubou a sporákem V pokoji je manželská postel a vestavěná skříň Koupelna je vybavena umyvadlem, mísou, bidetem, sprchou a pračkou. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v blízkosti centra Brna. Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
3 Přízemí byt 1+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ulici Bayerova. Byt se o výměře 25m2 se nachází v 1.NP zrekonstruovaného cihlového domu. Byt se skládá z kuchyňského koutu s obývací částí a menší ložnice. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou a troubou se sporákem. V ložnici je pohodlná manželská postel a velká šatní skříň. V koupelna je vana, toaleta, bidet a pračka. Samozřejmostí je připravená přípojka na internet od společnosti O2. Dostupnost do centra Brna cca 10min. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
11 1. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v centru Brna na ulici Bayerova. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu. Byt je kompletně zařízený, vybavení bytu viz. foto. Kuchyně: vybavená základním nádobím, vestavěné spotřebiče: myčka, varná deska, trouba, lednice, pračka. Koupelna: vana, umyvadlo, wc. Možnost připojení na internet. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
3. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v Brně na ulici Bayerova. Jedná se o byt v cihlovém domě. Dům i byt je po kompletní rekonstrukci. Celková plocha bytu je 45 m2. Byt je kompletně zařízený - nová moderní KL, lednice, myčka, pračka, TV, sedací souprava, postele, skříně viz. foto Koupelna s vanou, toaletou a bidetem. Podlahy - plovoucí, dlažba. Možnost připojení TV a Internetu. Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
B 1. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk na ul. Bayerova. Jedná se o byt v domě po rekonstrukci. Skládá se z velmi pohodlné obytné části s kuchyňským koutem, z ložnice s manželskou postelí, komory a koupelny. Vybavení bytu sestává z pohovky a konferenčního stolku, jídelního stolu s židlemi, televize a satelitu Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči, jako je trouba, sporák, myčka a lednicí. Ložnice je vybavena manželskou postelí a velkou šatní skříní. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a bidetem a pračkou. V celém bytě jsou parketové podlahy. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Volné od 1.7.2014. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
32 4. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4 zobrazit
Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt 2+kk v 5.NP cihlového domu. Byt se nachází v klidné ulici v centru města. Kuchyně: nová kuchyňská linka se spotřebiči. Obývací pokoj: sedací souprava, nábytková stěna, plovoucí podlaha. Ložnice: dvojlůžko, skříně, podlaha - plovoucí podlaha. Koupelna: vana, podlaha - dlažba. Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
15 3. patro byt 2+kk ne zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk na ulici Bayerova, Brno - město. Byt o celkové ploše 45 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu. Byt se nabízí kompletně zařízený. Skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem, ložnice, komory a koupelny s toaletou. Obývací část je vybavena rozkládací sedací soupravou, konferenčním stolkem s TV a jídelním stolem se židlemi. Kuchyňská linka je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, troubou se sporákem a myčka). V ložnici je pohodlná manželská postel a velká skříň s úložným prostorem. Moderní koupelna je opatřena umyvadlem, bidetem, vanou, pračkou a toaletu. Výhodou je komora, která může sloužit jako šatník či spižírna. Samozřejmostí je připravená přípojka na internet od společnosti O2. Byt se nachází v klidné části Brna se snadnou dostupností do centra, zastávka MHD (tramvaje a trolejbusu) v blízkosti domu. V domě se nachází restaurace, cca 5 min chůze do parku Lužánky, nákupní středisko Lidl, trafika a večerka, lékárna, mateřská a základní škola, dětské hřiště, obchody, restaurace, v okolí potřebné a nezbytné instituce a služby. Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
pronajatý
8 1. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk na ul. Bayerova. Jedná se o byt v domě po rekonstrukci. Skládá se z velmi pohodlné obytné části s kuchyňským koutem, z ložnice s manželskou postelí, komory a koupelny. Vybavení bytu sestává z pohovky a konferenčního stolku, jídelního stolu s židlemi, televize a satelitu Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči, jako je trouba, sporák, myčka a lednicí. Ložnice je vybavena manželskou postelí a velkou šatní skříní. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a bidetem a pračkou. V celém bytě jsou parketové podlahy. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Volné od 1.4.2014. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
9 1. patro byt 2+kk ne 1, 2, 3, 4 zobrazit
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v centru Brna na ulici Bayerova. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu. Byt je kompletně zařízený, vybavení bytu viz. foto. Kuchyně: vybavená základním nádobím, vestavěné spotřebiče: myčka, varná deska, trouba, lednice, pračka. Koupelna: vana, umyvadlo, wc. Možnost připojení na internet. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
5 4. byt 2+kk 50 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v cihlovém domě. Byt se nachází v klidné ulici v centru města. Byt je zařízený, vybavení bytu viz. foto. Kuchyně - vybavená základním nádobím, vestavěné spotřebiče: myčka, varná deska, trouba, lednice, pračka. Koupelna: sprchový kout, umyvadlo, wc. Možnost připojení na internet. Vratná kauce pro majitele bytu - 1 nájem. K dispozici ihned, prohlídky po domluvě.
pronajatý
1 Přízemí byt 2+kk 34 ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 zobrazit
Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 34 m2, Brno- Veveří ulice Bayerova V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk na ulici Bayerova, Brno-město. Byt o celkové ploše 34m2 se nachází v přízemí budovy. Byt se nabízí jako zařízený. Byt 2+kk o velikosti cca 34 m2 je určený pro jednu až dvě osoby. Nachází se na přízemí. Skládá se z obytného prostoru s kuchyňským koutem, malé ložnice, komory a koupelny. Součástí bytu je též vnější prostor. Obývací část je vybavena sedací soupravou, jídelním stolem se židlemi a vestavěnými skříněmi. Kuchyňský kout je plně zařízen spotřebiči jako lednice, mrazák, sporák a trouba. V ložnici naleznete manželskou postel. V koupelně se nachází umyvadlo, sprchový kout a toaleta. Samozřejmostí je připravená přípojka na internet od společnosti O2. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
2 1. patro byt 2+kk 50 ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 zobrazit
Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 50 m2, Brno- Veveří ulice Bayerova V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk na ulici Bayerova, Brno-město. Byt o celkové ploše 50m2 se nachází v prvním patře budovy. Byt se nabízí jako zařízený. Byt 2+kk s parketovými podlahami o velikosti 50 m2 je určen pro dvě osoby. Nachází se ve vnitrobloku v prvním patře. Skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem, z ložnice, komory a koupelny.Obývací část je vybavena sedací soupravou, jídelním stolem se židlemi, konferenčním stolkem s TV a satelitem. Kuchyňská linka je kompletně vybavena lednicí, mrazákem, troubou se sporákem a myčkou. V ložnici je manželská postel a velká skříň. Komfortní koupelna obsahuje umyvadlo, toaletu, bidet, vanu a pračku. Samozřejmostí je připravená přípojka na internet od společnosti O2. Byt je volný od května 2017. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
10 2. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 zobrazit
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+kk na ulici Bayerova. Byt se nachází v 2.NP cihlového domu bez výtahu. Celková plocha bytu je 75m2. Byt se nabízí jako kompletně zařízený. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, troubou se sporákem a myčkou. V pokojích jsou manželské postele a prostorné šatní skříně. V první koupelně je sprcha a umyvadlo. Ve druhé koupelně je vana, toaleta, bidet a pračka. V domě je restaurace a pizzerie. Dům je vzdálený cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
12 2. patro byt 3+kk ne 1, 2, 3, 4, 5, 6 zobrazit
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu byt 3+kk na ul. Bayerova. Jedná se o byt v domě po rekonstrukci. Skládá se z komfortní obytné zóny s kuchyňským koutem, dvou manželských pokojů, komory a koupelny. Obývací část je vybavena sedací soupravou, obývákovou stěnou, televizí, konferenčním stolkem a jídelním stolem se čtyřmi židlemi. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými elektrospotřebiči, jako je trouba, sporák, myčka a lednicí s mrazničkou. Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi a velkou skříní. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a bidetem a pračkou. V celém bytě jsou parketové podlahy. Výborná občanská vybavenost: Ve vedlejším domě restaurace a kavárna, cca 5 min chůze do parku Lužánky, MHD zastávka tramvaje a trolejbusu cca 500 m, nákupní středisko Lidl, trafika, večerka do 800 m. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. Volný od 1.7.2013. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
pronajatý
6 3 byt 3+kk 78 ne zobrazit
Nabízíme k pronájmu byt 3+kk v cihlovém domě. Byt se nachází v klidné ulici v centru města. Kuchyně: jídelní stůl, židle. Obývací pokoj: sedací souprava, nábytková stěna, plovoucí podlaha. Ložnice: dvojlůžko, skříně, podlaha - plovoucí podlaha. Koupelna: vana, podlaha - dlažba. Vratná kauce pro majitele bytu - 1 nájem. K dispozici ihned, prohlídky po domluvě.(KP)
pronajatý

Podrobné informace

Bytový dům Bayerova nacházející se ve velmi klidné lokalitě, který poskytuje byty o dispozicích 1+kk -3+kk jak na krátkodobý tak i dlouhodobý pronájem. 

Při krátkodobém pronájmu je byt vybaven kompletně a lze také poskytnout pravidelný úklid v bytech.

V blízkém okolí se nachází park Lužánky, Tyršův sad a v bezprostřední blízkosti MHD se snadnou dostupností do centra - cca 5 minut.

Veškerá občanská vybavenost v blízkém dosahu, školy, školky, restaurace, divadlo, supermarket Tesco, atd.

49.20821516.59228615
49.17710316.57287615
49.20543516.59708715
49.201041516.603710615
49.18725416.59530515
49.20543516.59708715
49.20998316.59892215
49.19667216.60285815
49.17860416.56885315
49.20154116.60361915
49.2237116.57858915
49.22249116.58008515
49.22654416.59712215
49.20656416.59232915
49.18636716.58830315
49.21804516.59810715
49.18772716.5822715
49.17734916.6041615
49.18151403537980616.60598516464233415
49.1738481643598616.60079240798950215
49.23154516.57700815
49.22588316.5769815
49.19198616.61366915
49.1922078001708616.6055560111999515
49.19498416.60548715
49.18436916.5805315
49.1858616.5851315
49.19152216.59907515
49.1746898550636616.5743565559387215
49.18544916.60205315
49.19999000515649416.5833473205566415
49.18883716.6137515
49.23833316.50805615
49.230013628736716.53309345245361315
49.18397316.5891615
49.1957816.60794615
49.1945636238726716.59894704818725615
49.1910859399277816.60697221755981415
49.15307116.68759415
49.19198616.61366915